POLISHANGEL - Welcome To The Revolution

Made in Germany" to zazwyczaj dobry sposób na rozpoczęcie pracy, prawda? Można założyć, że rozwój i testowanie produktu zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie, a wyniki końcowe są takie same. Cóż, to wszystko jest aż nadto prawdziwe, jeśli chodzi o innowacyjnych specjalistów od produktów do pielęgnacji samochodów POLISHANGEL.

Prosto z Bawarii - również miejsca narodzin niemieckiej firmy motoryzacyjnej BMW - POLISHANGEL przestrzega swoich "dwóch praw". Aby zapewnić klientom niesamowite rezultaty i włączyć niesamowitą hydrofobowość (wiązanie wody). Do tych dwóch celów dochodzi jeszcze zastosowanie produktu. Wszystkie produkty zostały opracowane w taki sposób, aby zapewnić, że aplikacja jest i musi być zawsze wyjątkowo łatwa. Możemy z całą pewnością ręczyć za wszystkie powyższe cechy.

Popularne "beading"!

wosk

Teraz wyłączność dla Ultimate Finish, POLISHANGEL nie potrzebował zbyt wiele czasu, aby szybko stać się jednym z naszych czołowych produktów i nie ma wątpliwości, że stało się to w dużej mierze dzięki opanowaniu przez nich efektu "water beading", w połączeniu z tymi łatwymi metodami aplikacji produktów, o których już mówiliśmy.

POLISHANGEL całkiem słusznie zauważyć, że jednym z najważniejszych aspektów i ogólnych celów każdego, kto przeprowadza pielęgnacji samochodu nie jest po prostu osiągnąć wysoki połysk wykończenia. Jest to, że super-satysfakcjonujące wykończenie perełek wody, która przychodzi z nim. Hydrofobowość jest w DNA POLISHANGEL. Maksymalne perełkowanie, maksymalny połysk i łatwa aplikacja.

Ręcznie robione na zamówienie

Byliśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy zostać wyłącznym punktem sprzedaży produktów POLISHANGEL w Wielkiej Brytanii i jesteśmy nim od 2014 roku, ale nasze dziedzictwo z tą imponującą marką sięga nieco dalej. Po raz pierwszy zapoznaliśmy się z marką po tym, jak szybko staliśmy się pod wrażeniem (i uzależniliśmy się!) od ich produktów w naszym studio sporo wcześniej.

Z marką POLISHANGEL wiąże się też pewna ekskluzywność. W przeciwieństwie do wielu innych marek, które są często tworzone dla masowego rynku, zamawiane hurtowo i kończą siedząc w magazynach przez długi czas, POLISHANGEL tworzy swoje produkty ręcznie, na zamówienie. Na każdej wysyłanej butelce naklejają nawet małą metkę, abyś wiedział dokładnie, kiedy została wyprodukowana - ich produkty mają zazwyczaj 2-letni okres przydatności do spożycia, co wydaje się być więcej niż wystarczające, biorąc pod uwagę, jak uzależniające są w użyciu!

Co jest w asortymencie POLISHANGEL?

POLISHANGEL może pochwalić się niezwykle wszechstronną ofertą produktów do pielęgnacji samochodów, która z łatwością zaspokoi potrzeby zarówno entuzjastów, jak i profesjonalistów dzięki prostym metodom aplikacji i oszałamiającym rezultatom.

Szeroka gama produktów oznacza, że można umyć, przygotować, polerować i chronić - obejmuje szampon oferty, takie jak CarnaubaFlakeWash (który zawiera masywne 100g płatków carnauba premium w 200ml butelce), zapewniając maksymalną taflę wody i wysoki połysk.

Istnieją również składniki, Master Compound Polish I i Master Final Polish II, które działają razem w celu usunięcia skaz z lakieru w przygotowaniu do ostatecznego uszczelnienia. Nadają się do stosowania poprzez aplikację ręczną lub przy użyciu polerki maszynowej, te dwa związki przygotowują "doskonały" lakier.

Następnie jest zawsze popularny Connoisseur Rapidwaxx, który jest doskonałym przykładem unikalnych cech POLISHANGEL przynieść do stołu. Odkręcić pokrywę tego wosku w sprayu i można zobaczyć, jak rzeczy wyglądają trochę inaczej niż konkurencyjne produkty, z widocznym dowodem Carnauba, która robi wielką różnicę, aby poprawić ogólną wydajność raz jest łatwo polerowane.

Ochronne produkty wykończeniowe, które zawierają technologie hybrydowe i kodowania kolorów to coś, w czym POLISHANGEL naprawdę się specjalizuje. Zakres Carnaubaflockencreme oferuje hybrydę elementów ceramicznych i płatków carnauba, które będą produkować mieniący się połysk wet look z dodatkową ochroną długowieczności.

Podkreślając innowacyjność POLISHANGEL, CARNAUBA ARTS™ oferuje woski w różnych kolorach, które zawierają dodatkową Carnaubę, by w kilka sekund nadać lakierowi olśniewający połysk. Jednocześnie koryguje defekty powierzchni, wykorzystując pigmentację w wosku, defekty są wypełniane, przed utwardzeniem do gładkiego wykończenia z połyskiem. Specjalnie naładowane kolorami woski POLISHANGEL oferują jeszcze jedno szybkie rozwiązanie do ochrony lakieru.

Non-kolor specyficzne uszczelniacze są również dostępne, w tym trwałe Viking Shield, zaprojektowany, aby wytrzymać testowanie warunków zimowych znaleźć w Skandynawii, i Glasscoat Cosmic 9H V2. Jeśli szukasz najlepszego sposobu na podkreślenie koloru i ochronę, Glasscoat z pewnością spełni wszystkie wymagania.

W ofercie znajdują się również środki do uszczelniania kół, dzięki uprzejmości Supersport PTFE Wheel Wax. Specjalnie zaprojektowany wosk oferuje fantastyczną wszechstronność, działa dobrze na wszystkich odmianach metali i pochodzi z wysokiej odporności na ciepło zbyt, co oznacza, że nadaje się do obszarów przychodzących pod tak wysokiej temperatury ekspozycji, jak końcówki wydechu.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, spróbuj

Seria POLISHANGEL jest niezwykle uzależniająca, a my sami z pewnością wciągnęliśmy się w nią w Studiu UF, a kluczowym powodem jest łatwość użycia. Czasami uzyskanie wysokiej jakości wykończenia samochodu, którego tak bardzo pragniesz, może być pracochłonne, nie ma od tego ucieczki. Ale kremowe formuły woskowych sealantów POLISHANGEL sprawiają, że są one łatwe w aplikacji i jeszcze łatwiejsze do wypolerowania na wysoki połysk. Zanurz się w gamie produktów POLISHANGEL, a i Ty spróbujesz bezproblemowej i niedrogiej opcji, by utrzymać swoją dumę i radość z jazdy w salonowym stanie tego lata.

POLISHANGEL Product Picks

Glasscoat Shampoo Od £19.95 Delikatnie usuwa brud i zanieczyszczeniaWysoko pieniący sięOdżywia i dodatkowo wzmacnia wszelkie istniejące powłoki ochronnePozostawia wykończenie na wysoki połysk Kup

Supersport PTFE Wheel Wax Od 24,45 £ Łatwy w aplikacjiZawiera PTFE (politetrafluoroetylen)Niezwykle trwałyOdporny chemicznieOdporny na wysoką temperaturę Kup

Connoisseur Rapidwaxx Od 13,45 £ Tworzy gładkie i głęboko błyszczące wykończenie Chroni przed blaknięciem pod wpływem promieniowania UV Łatwy i szybki w użyciuNie zawiera silikonu i alkoholu, zawiera płatki CarnaubaDo stosowania na szkle, chromie, aluminium i plastikowych elementach wykończeniowych Kup

Glasscoat Cosmic 9H V2 Od 61,95 zł Tworzy charakterystyczne, szkliste wykończenie z ciepłym blaskiem carnaubaNiezwykle trwały (18-24 miesięcy)Nadaje naturalny efekt hydrofobowyŁatwy w aplikacji Kup

Kolekcja POLISHANGEL jest dostępna WYŁĄCZNIE w Ultimate Finish. Odwiedź Ultimate Finish, aby uzyskać najlepsze produkty do pielęgnacji i detailingu samochodów z całego świata. Masz pytanie dotyczące któregokolwiek z naszych produktów? Wyślij e-mail na adres sales@theultimatefinish.co.uk lub zadzwoń pod numer 01474 360 360. Nasz zespół jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8-17.

O serwisie

Dzielimy się wiedzą związaną z motoryzacją.

Jakich środków warto używać do pielęgnacji samochodu?
Czy chemia samochodowa jest bezpieczna?
Jakie produkty warto zakupić przed zimą?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u nas.

 

Kontakt

kontakt@50-cent.com.pl

Galeria