Nowe pakiety upominkowe Autoglym dostępne w UF

Sprawdzony i godny zaufania (nawet przez rodzinę królewską), z marką, która jest prawdopodobnie jedną z, jeśli nie najbardziej rozpoznawalną w dziedzinie pielęgnacji i detailingu samochodów. Bez nagród za zgadnięcie, o kim mówimy, to może być tylko Autoglym. I mamy przyjemność powiedzieć, że UF może teraz zaoferować kilka nowych zestawów upominkowych, muzyka dla uszu weekendowych wojowników, którzy chcą pokryć wszystkie podstawy w jednym uderzeniu!

Zestawy składają się z produktów, które bez wątpienia są wam dobrze znane, a także z ekscytującej oferty z cenionej gamy Ultra High Definition firmy Autoglym.

Czytaj dalej, jak dajemy Ci uruchomić przez co te specjalne kolekcje mają do zaoferowania i jeśli podoba Ci się to, co widzisz, możesz mieć swój w czasie nadchodzącego Bank Holiday Weekend.

Zestaw karoserii i akcesoriów £22.50

kosmetyk

Słowo "legendarny" jest często rzucane wokół dość swobodnie w dzisiejszych czasach, ale w przypadku produktów, które składają się na Autoglym Bodywork & Accessories Kit, to raczej pasuje.

Po pierwsze, jest to Autoglym's Bodywork Shampoo Conditioner - jak zawsze opatrzony charakterystyczną zieloną etykietą - jest to idealny punkt wyjścia dla entuzjastów, którzy religijnie myją swoje samochody! Formuła produktu sprawia, że jest on idealny do regularnego stosowania, aby zapobiec szkodliwym elementom, które mogą wiązać lub uszkadzać lakier.

Jeden z pierwszych produktów tego typu, który zapewniał doskonałe rezultaty, nie powodując jednak żadnych szkód na powierzchniach, z którymi miał kontakt, takich jak usuwanie istniejących wosków lub podobnych substancji. Super-mydlana konsystencja Bodywork Shampoo Conditioner firmy Autoglym oznacza, że jest on nadal niezwykle popularny zarówno wśród entuzjastów, jak i profesjonalistów. Wystarczy kilka nakrętek dodanych do wiadra z wodą, aby uzyskać wystarczającą ilość piany do pracy nad swoją dumą i radością.

Uzupełnieniem powyższego jest drugi produkt w tym zestawie, prawdziwie legendarny Super Resin Polish. Jest to produkt, który istnieje od dawna i jest bardziej niż prawdopodobne, że każdy z nas trzymał kiedyś w rękach jego butelkę, ale jak wszystkie produkty wysokiej jakości, wciąż ewoluuje.

Najnowsza formuła, którą Autoglym zastosował w "SRP" sprawia, że jest on jeszcze łatwiejszy w użyciu i nadaje dodatkowy wysoki połysk wszystkim rodzajom lakieru i kolorom farb. Co więcej, w tym zestawie otrzymujesz również jeden z Perfect Polish Applicator Pads firmy Autoglym oraz Hi-Tech Finishing Cloth, dzięki czemu aplikacja i usuwanie produktu jest niezwykle proste.

Dla wielu osób doświadczenie związane z aplikacją okazuje się być kluczowe w czerpaniu przyjemności z pielęgnacji samochodu i jest to z pewnością coś, co Autoglym udaje się dostarczać raz za razem.

Po naniesieniu odrobiny pasty na podkładkę aplikatora i nałożeniu jej na karoserię, niewątpliwa biała powłoka szybko staje się proszkowa. Wszystko, co pozostaje do zrobienia, to bezproblemowe spolerowanie przy użyciu ściereczki High-Tech Finishing Cloth, aby odsłonić ultra wysoki połysk wykończenia, które będzie miało charakterystyczną dla Autoglym zdolność spryskiwania wodą. Prawdziwie satysfakcjonujący zestaw Bodywork & Accessories Kit z pewnością będzie idealnym prezentem dla każdego aspirującego detailera.

Zestaw zawiera: 1 x Super Resin Polish - 325ml 1 x Bodywork Shampoo Conditioner - 325ml 1 x Perfect Polish Applicator 1 x Hi-Tech Finishing Clot Shop

Kolekcja Ultra High Definition £74.90

Z gamy Autoglym UHD, dwa z ich najlepszych produktów łączą siły jako część specjalnego zestawu kolekcjonerskiego i tak jak zestaw Bodywork & Accessories Kit, te dwa produkty stanowią idealną platformę, aby zapewnić Twojemu pojazdowi wspaniałą, wszechstronną pielęgnację.

Autoglym poważnie traktuje opinie swoich klientów, do tego stopnia, że zanim opracowali formułę szamponu UHD, wzięli pod uwagę dokładnie to, czego chciały masy. Z informacji zwrotnych jasno wynikało, że istnieje zapotrzebowanie na produkt, który zapewni doskonałe właściwości myjące, wysoką jakość piany, a następnie łatwe do spłukania wykończenie. Wisienką na torcie był raczej przyjemny tropikalny zapach, który pasował do wszystkich powyższych cech!

Neutralna formuła pH oznacza, że szampon jest wystarczająco delikatny, aby nie niszczyć żadnych istniejących wcześniej uszczelniaczy, ale jednocześnie wystarczająco silny, aby usunąć tłuste warstwy i zanieczyszczenia dzięki swoim właściwościom przylegania.

Część druga tej kolekcji UHD przechodzi do fazy ochrony i dla fanów wosku, czeka Cię nie lada gratka. Wosk UHD zawiera organicznie rafinowany gatunek carnauby, dzięki czemu jest niezwykle łatwy do nałożenia i usunięcia, aby uzyskać zachwycająco wysoki połysk.

Używając specjalnie zaprojektowanego aplikatora (dołączonego do zestawu), niewielka ilość tego nieskazitelnie zapakowanego wosku wystarcza na długo, wystarczy nałożyć go okrężnymi ruchami, a następnie po 10 minutach spolerować za pomocą ściereczki Hi-Tech Finishing Cloth (również dołączonej do zestawu). Po wypolerowaniu całej powierzchni możesz cieszyć się zabezpieczonym pojazdem, który teraz będzie odporny na wodę, brud i zanieczyszczenia, zapewniając imponująco trwałe wykończenie.

Jeśli nigdy nie próbowałeś oferty Autoglym UHD, to z pewnością warto się jej przyjrzeć. Na całym doświadczeniu jest dodatkowa pieczęć jakości, od doskonałego opakowania, w którym produkty są dostarczane, aż po jakość aplikatorów i produktów, które dają rezultaty.

 

O serwisie

Dzielimy się wiedzą związaną z motoryzacją.

Jakich środków warto używać do pielęgnacji samochodu?
Czy chemia samochodowa jest bezpieczna?
Jakie produkty warto zakupić przed zimą?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u nas.

 

Kontakt

kontakt@50-cent.com.pl

Galeria