Kolekcja hybrydowych wosków ceramicznych Meguiar's - nowe produkty na lato

Tak się składa, że cały ten wolny czas, który wielu z nas miało w domu podczas obecnego klimatu, został połączony z prawdziwie wspaniałą pogodą. Byłoby więc niegrzecznie nie upewnić się, że Twój pojazd jest "elegancko ubrany" na lato, korzystając z najnowszych produktów, które pojawiły się na rynku w UF. Przedstawiamy Meguiar's Hybrid Ceramic Wax Collection.

Uwaga na tym blogu skupia się na trzech nowych propozycjach od uwielbianego Meguiar's - wszystkie z nich mają specjalny aromat Meguiar's Hybrid Ceramic Wax, aby zapewnić, że twój samochód będzie się pienił jak szalony, kiedy w końcu zobaczy trochę wilgoci!

Wszystkie trzy z tych zaawansowanych technologicznie ofert Hybrydowego Wosku Ceramicznego od Meguiar's zawierają SiO2, co oznacza, że będą działać na wszystkich poziomach, czyszcząc, nabłyszczając i chroniąc. Pytanie brzmi, który typ aplikacji produktu preferujesz? Oto nasz pełny przegląd!

Hybrydowy Ceramiczny Płynny Wosk £27.95

Hybrydowy Ceramiczny Płynny Wosk Meguiar's jest prosty w aplikacji, tak jak konwencjonalny płynny wosk i można go nakładać ręcznie lub za pomocą polerki dwukierunkowej o zmiennej prędkości (polerka DA).

Formuła wosku tworzy gładką, ochronną i odprowadzającą wodę warstwę, która zabezpiecza lakier przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych, a także może być stosowana na chromowanych lub plastikowych elementach wykończeniowych jako warstwa nawierzchniowa na tradycyjny wosk lub wcześniej istniejący uszczelniacz.

Ze wszystkich tych trzech produktów, jest to ten, który będzie wymagał najwięcej "pracy łokcia" z punktu widzenia użytkownika, ale nie pozwól, aby Cię to zniechęciło. Aplikacja jest niezwykle łatwa, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na użycie maszyny, czy ręcznie.

Zaawansowana technologia Hybrid Ceramic SiO2 Uszczelnia lakier dla długotrwałej ochrony przed żywiołami Ekstremalne właściwości wiązania wody Łatwy w użyciu - może być nakładany jak tradycyjny płynny wosk Nie wybiela nielakierowanych elementów wykończeniowych ani gumy Sklep

kosmetyk

Hybrydowy Ceramiczny Wosk w Sprayu £22.95

Meguiar's Hybrid Ceramic Wax wykorzystuje całkowicie nową, zaawansowaną technologię hybrydową Si02 i zapewnia ceramiczną ochronę Twojego lakieru oraz trwałość znacznie przewyższającą trwałość konwencjonalnego wosku.

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Meguiar's w sprayu, aplikacja produktu jest niezwykle łatwa - zawsze dobrze to słyszeć! Po umyciu pojazdu i bezpiecznym spłukaniu wszystkich śladów mydła, można rozpylić hybrydowy wosk ceramiczny Meguiar's, a następnie spłukać go silnym strumieniem wody. Ostatnie płukanie jest kluczowe dla równomiernego rozprowadzenia i nałożenia ochronnej warstwy wosku.

W przeciwieństwie do wielu produktów woskowych, Hybrid Ceramic Wax nie spowoduje żadnych problemów z wybielaniem, jeśli wejdzie w kontakt z plastikowymi wykończeniami, a po całkowitym pokryciu, możesz spróbować najlepszych właściwości hydrofobowych w ofercie, z wodą obficie spływającą po powierzchni.

Łatwa aplikacja Bez pocierania, utwardzania, polerowania i bałaganu Ochrona hybrydowego wosku ceramicznego Ochrona i trwałość Wzmacnia właściwości hydrofobowe Sklep

Hybrydowy Ceramiczny Detailer £19.95

Meguiar's Hybrid Ceramic Detailer wypełnia lukę pomiędzy myciem a woskowaniem w postaci ochrony Hybrid Ceramic. Idealny produkt do stosowania pomiędzy aplikacją wosku Meguiar's Hybrid Ceramic Wax lub Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax, pozwoli na wzmocnienie istniejącej wcześniej hydrofobowej ochrony przed zbieraniem wody.

Wszechstronny, Hybrid Ceramic Detailer może być również używany do usuwania lżejszych zanieczyszczeń, kurzu lub odcisków palców, aby zachować wygląd "dopiero co umytej" powierzchni. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich produktów, skorzystasz również z warstwy hybrydowej ochrony ceramicznej SiO2, która po raz kolejny zapewni doskonałe właściwości wiązania wody.

Czyści i chroni Technologia Cutting Edge Łatwy w użyciu Zwiększa ochronę Si02 Hybrid Ceramic Sklep

Kup pełną kolekcję Meguiar's z Ultimate Finish tutaj. Odwiedź Ultimate Finish, aby uzyskać najlepsze produkty do pielęgnacji i detailingu samochodów z całego świata.

Masz pytanie dotyczące któregoś z naszych produktów? Wyślij e-mail na adres sales@theultimatefinish.co.uk lub zadzwoń pod numer 01474 360 360. Nasz zespół jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8-17.

O serwisie

Dzielimy się wiedzą związaną z motoryzacją.

Jakich środków warto używać do pielęgnacji samochodu?
Czy chemia samochodowa jest bezpieczna?
Jakie produkty warto zakupić przed zimą?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u nas.

 

Kontakt

kontakt@50-cent.com.pl

Galeria