Angelwax - Heaven Scent Wicked Finish Comes To UF

Dość często z wielkich wynalazków, są one wykuwane przez przypadek lub szczęśliwy spadek okoliczności. To, co może zacząć się jako eksperyment na bardzo małą skalę lub zwykła zabawa, może wkrótce urosnąć do rangi kuli śnieżnej i zanim się zorientujesz, popyt na to, co okazało się genialnym tworem, zaczyna rosnąć. Naszym przykładem jest tutaj Angelwax.

Angelwax jest obecnie uznaną marką detailingową o globalnym zasięgu, a jej powstanie było wynikiem (jak mówi dyrektor Angelwax Matthew Yates) "zupełnego przypadku"! Nie było absolutnie żadnej chęci ani celu, aby w ogóle tworzyć firmę produkującą produkty do pielęgnacji detali, ale na szczęście dla miłośników pielęgnacji samochodów, wydarzenia sprzysięgły się, aby stworzyć Angelwax.

Początki rozpoznawalnej marki

kosmetyk samochodowy

Korzenie firmy sięgają firmy Onink Ltd. produkującej tusze i trzech osób, które odegrały kluczową rolę w powstaniu Angelwax - Boba Yatesa, Matthew Yatesa i Johna Hogga.

Firma Onink działa już od 20 lat i jest własnością Boba - to właśnie ona stanowiła bazę dla Angelwax, w tym centrum, w którym gromadzono wszystkie chemikalia i poświęcano czas, aby Angelwax mógł ruszyć z miejsca. Wszyscy trzej dyrektorzy Angelwax pracowali w latach 80-tych i 90-tych dla firmy produkującej kleje i powłoki, jednak Bob pracował w latach 60-tych w Walpamur (Crown Wallcoverings & Paints) w ich laboratorium w Darwen, Lancashire.

To połączenie wiedzy technicznej i doświadczenia produkcyjnego w przemyśle powłokowym jest niezwykle rozległe, z ponad 100-letnim stażem pracy Boba, Matta i Johna. Okazało się to kluczowe dla powstania Angelwax.

Pierwszy wosk, pierwszy z wielu

Szczęśliwym trafem w 2007 roku przyjaciel trio Angelwax przyniósł do fabryki próbki carnauby i kilku innych wosków w małych torebkach, pytając, czy mogliby wyprodukować dla niego wosk samochodowy, ponieważ firma, której był dystrybutorem, nie miała takiego w ofercie. Reszta, jak to się mówi, jest historią.

Przeprowadzono ogromną ilość testów tego pierwszego wosku (Formuła #1), a gdy już wiedzieli, że mają coś konkretnego, zaczęli dalej eksperymentować z różnymi mieszankami wosków, nośnikami i naturalnymi olejkami.

Wkrótce to samo stało się z szamponem. Następnie płyn do mycia felg i szyb - 10 lat później powstał cały wachlarz produktów, które są rozlewane i sprzedawane publicznie, aby każda powierzchnia pojazdu mogła być pięknie pielęgnowana. W trakcie ewolucji marki, Angelwax dodał również prestiżową gamę Enigma, która towarzyszy regularnym produktom. Unikalna oferta Enigmy może pochwalić się zaawansowanymi technologicznie formułami zawierającymi mieszankę składników ceramicznych, które odmładzają powierzchnie jak żadne inne.

Matt koncentruje się na wyglądzie marki i jej naprawdę rozpoznawalnym logo, a nazwy produktów wyraźnie nawiązują do udanego motywu przewodniego, aby stworzyć silne poczucie pożądania. John jest "chemikiem" i koncentruje się na technicznej stronie produkcji, starając się wykorzystywać najnowsze surowce, aby zapewnić światu detailingu pojazdów jak najlepsze doświadczenia.

Jedną z największych zalet Angelwax jest to, że wszystko jest formułowane, opracowywane i produkowane w domu, w Renfrew w Szkocji. Wiedzą dokładnie, co wchodzi w skład każdego produktu i zawsze mogą być pewni, że do tworzenia używane są tylko najlepsze surowce.

Obecnie, jako pełnoprawny producent i dostawca, Angelwax wysyła swoje produkty na cały świat, aby z dumą mogły je nosić najlepsze samochody w produkcji. Dziś możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Wielkiej Brytanii tej fantastycznej marki kosmetyków samochodowych, a wstępem do tego, co Angelwax ma do zaoferowania, jest przegląd niektórych naszych produktów.

Revelation Fallout Remover Od 8,95

Środki do usuwania osadów są niezbędne dla każdego początkującego entuzjasty pielęgnacji samochodów, a Revelation od Angelwax z pewnością sprosta każdemu zadaniu, jakie się przed nim postawi. Nieco bardziej przejrzysty i gęsty w konsystencji niż większość produktów tego typu, o neutralnym pH, co oznacza, że można go bezpiecznie stosować do wszystkich rodzajów kół i powierzchni pojazdu. Po prostu oferuje kompletne rozwiązanie do usuwania szkodliwych metali żelaznych z kół i karoserii.

Po rozpyleniu roztworu na pojeździe, w kontakcie z cząstkami żelaza następuje zmiana koloru. Zadowalające zabarwienie jest wynikiem tworzenia przez produkt wiązań z żelazem spiekanym na lakierze pojazdu/powierzchni koła, a co najważniejsze, stan żelaza ulega zmianie, dzięki czemu staje się ono rozpuszczalne w wodzie, co umożliwia bezpieczne usunięcie.

Formuła o neutralnym pHBezpieczny w użyciu do wszystkich typów kół i powierzchni lakierniczychWłaściwości zmieniające kolor, aby pokazać, że produkt działaUłatwia usuwanie zanieczyszczeń żelazem Sklep

Enigma Ceramic Shampoo £18.95

Rola szamponu podczas pielęgnacji samochodu zmieniła się dość znacznie w ostatnich latach. Nie oczekuje się już, że będzie on tylko podstawą do prostego czyszczenia przy użyciu tokarki, a wręcz przeciwnie. Szampon Enigma Ceramic jest częścią eleganckiej serii Enigma firmy Angelwax, co oznacza, że jak wszystkie produkty noszące nazwę Enigma, jest on nasycony super zaawansowanymi technologicznie składnikami ceramicznymi. W przypadku Enigma Ceramic Shampoo, cząsteczki ceramiczne oznaczają, że tworzy się więź z pojazdem, a na wszystkich powierzchniach zewnętrznych, na które zostanie nałożony, powstaje powłoka ochronna.

Ta unikalna formuła jest idealna dla każdego, kto chce dodać dodatkową warstwę ochrony do istniejącego wosku lub powłoki ceramicznej. Nie tylko to, ale kosmetyczny wygląd zostanie jeszcze bardziej poprawiony i przedłuży żywotność każdej z wyżej wymienionych powłok.

Obróbka wszystkich powierzchni zewnętrznychTechnologia ceramicznaPowłoka wiążąca dla ochronyPoprawia wygląd kosmetycznyWydłuża żywotność istniejących uszczelniaczy Sklep

Bilberry Wheel Cleaner £8.95

Wspomnieliśmy, jak skrupulatne planowanie i testowanie jest, że idzie w do każdego i każdego z zakresu Angelwax, to jest szczególnie ważne w wyniku końcowym podanym z Bilberry Wheel Cleaner. Przy tak wielu kołach wymagających szczególnej uwagi i troski podczas procesu czyszczenia, aby nie wyrządzić żadnych trwałych szkód, Bilberry został zaprojektowany i opracowany do bezpiecznego stosowania na wszystkich kołach stopu lub wykończeniach kół.

Przyjemnie pachnący roztwór delikatnie usunie pył hamulcowy i zanieczyszczenia, a Ty możesz być spokojny wiedząc, że nie uszkodzi powierzchni koła ani innych wrażliwych miejsc, takich jak kołpaki centralne czy plakietki.

Czyści pył hamulcowy i inne zanieczyszczeniaZawiera spust i jest gotowy do użyciaSilny, ale bezpieczny dla delikatnych częściNiekwasowy, o przyjemnym zapachu Sklep

Formuła #1 £29.95

Nie moglibyśmy zebrać naszych wyborów produktów bez polecenia wosku, od którego zaczęła się historia Angelwax! W świecie, w którym ceramika szybko wysuwa się na czoło rankingu powłok ochronnych dla tak wielu entuzjastów, wciąż istnieje duże zapotrzebowanie na piękny wosk.

To jest dokładnie to, czym jest Formuła #1 - oferuje wysokiej jakości opcję w przystępnej cenie, która zawiera tylko najlepsze naturalne oleje i woski, jest tak przyjemna w nakładaniu jak i wsiąkaniu i podziwianiu po zakończeniu. Nic dziwnego, że Formuła #1 jest jednym z najbardziej popularnych produktów wśród wiernych fanów Angelwax.

 

O serwisie

Dzielimy się wiedzą związaną z motoryzacją.

Jakich środków warto używać do pielęgnacji samochodu?
Czy chemia samochodowa jest bezpieczna?
Jakie produkty warto zakupić przed zimą?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u nas.

 

Kontakt

kontakt@50-cent.com.pl

Galeria