Nowość od Nanolex Car Care

Siedząc na rynku jako jedna z najbardziej popularnych marek detailingowych w naszej ofercie, byliśmy podekscytowani słysząc o kilku nowych produktach na horyzoncie od niemieckich specjalistów, Nanolex. Wiele z nich zaostrzy apetyt naszych lojalnych profesjonalistów i entuzjastów detailingu w nadchodzącym sezonie detailingowym!

Dla tych z Państwa, którzy nie znają Nanolex, jest to niemiecki producent produktów do pielęgnacji samochodów, z których wszystkie są projektowane, testowane i produkowane w ojczyźnie, aby spełnić ich niezwykle wysokie standardy. Wykorzystując nanotechnologię, Nanolex kontynuuje prace nad różnymi powłokami hydrofobowymi i oleofobowymi do pielęgnacji powierzchni samochodowych.

polerowanie

Oprócz powłok ochronnych produkowanych przez Nanolex, istnieje również wiele bezdotykowych produktów do konserwacji, zaprojektowanych tak, aby ograniczyć powstawanie wirów i zadrapań podczas etapu mycia, a wiele z nich zostało zaprojektowanych jako uzupełnienie powłok nanoceramicznych, zwiększając ich połysk i trwałość. Oto najnowsze produkty dostępne do kupienia w UF!

One Polish & Protect - All-In-One Compound & Sealant

Jeśli chodzi o polerowanie maszynowe, prawdopodobnie nadal istnieje przekonanie, że jest to część pielęgnacji samochodu przeznaczona dla profesjonalistów, którzy są pewni swoich umiejętności i mają duże przeszkolenie lub doświadczenie. W rzeczywistości jednak, gdy już się poeksperymentuje (bezpiecznie!) i opanuje maszynę, pady i mieszanki, nie jest to tak trudna perspektywa, jak się często uważa.

Taki jest cel następnego produktu Nanolex i jest to z pewnością jeden, który został zaprojektowany, aby rozwiać wiele żargonu otaczającego związki, pasty polerskie i skomplikowane metody dwuetapowe.

Zaprojektowany, aby szybko usuwać zarysowania, swirle i zmętnienia, jak również ślady szlifowania do 2500 ziarna, One Polish & Protect zapewni niemal idealne wykończenie powierzchni, zapewniając jednocześnie długotrwałą ochronę - wszystko w jednym kroku. Produkt jest odpowiedni do stosowania na dwóch rodzajach polerek - rotacyjnych i orbitalnych, a rozwiązanie jest kompatybilne do stosowania na wszystkich rodzajach lakierów.

Nanolex podkreśla, że najlepsze rezultaty można uzyskać stosując ich własne pady polerskie przy użyciu niewielkiej ilości produktu, przy prędkościach do i około 2000 obrotów na minutę.

Dzięki wyrafinowanym dodatkom ochronnym i nabłyszczającym, które wymyślili specjaliści z Nanolex, One Polish & Protect zapewnia ochronę raz nałożonej powierzchni przez kilka miesięcy, a jednocześnie można cieszyć się doskonałym połyskiem i wyjątkowo wysokimi właściwościami hydrofobowymi.

Si3D MAX - ochrona, hydrofobowość i połysk

Jak wspomniano na początku tego artykułu, powłoki "ceramiczne" lub "szklane" na bazie polisilazanu stanowią główną część oferty Nanolex, a skrupulatne analizy i procesy produkcyjne są zawsze w toku, aby starać się być "na czele gry" ze swoimi produktami.

Ale co sprawia, że najnowsza wersja Si3D Max różni się od pozostałych? Nanolex twierdzi, że ponieważ obecnie zaczynamy widzieć znacznie cieńsze warstwy lakieru bezbarwnego na pojazdach, oznacza to, że istnieje potrzeba dodania do nich maksymalnej możliwej grubości powłoki ceramicznej. Te cieńsze lakiery bezbarwne wywołały duży popyt ze strony klientów Nanolex, którzy pukają do drzwi, prosząc o znacznie grubsze rozwiązanie - na szczęście spełniają swoje życzenie!

Nie tylko grubość rozwiązania zadowoli wiernych klientów Nanolex - istnieją również inne wymagania, które są spełniane. Nanolex opracował pakiet, który nie zawiera LZO, jest bardzo łatwy w aplikacji, nadaje się do wszystkich rodzajów powierzchni i jest trwały do 50.000 KM lub 50 myć. Imponujące.

Si3D MAX szybko tworzy bardzo gęstą, usieciowaną matrycę polisilazanową zapewniającą maksymalną ochronę i jednocześnie zapewniającą maksymalne "właściwości łatwe do czyszczenia". Co to oznacza? Mówiąc prościej, po nałożeniu powłoki zauważysz, że późniejsze mycie konserwacyjne stanie się o wiele łatwiejsze!

Trójwymiarowa matryca, którą zaprojektował Nanolex, tworzy po nałożeniu warstwę wysoce odporną na chemikalia i ścieranie, a także posiada imponujące właściwości hydrofobowe (poniższy filmik pokazuje to w pełnym wymiarze!).

Jakby tego wszystkiego było mało, mamy jeszcze zalety kosmetyczne. Ponieważ na powierzchnię nakładana jest warstwa o tak dużej grubości, oznacza to, że głębia koloru jest maksymalnie zwiększona.

Rozwiązanie opracowane przez Nanolex zawiera zaawansowane dodatki, dzięki którym Si3D Max osiąga swój pełny potencjał już po nałożeniu jednej warstwy. Jak już wcześniej wspomniano, ta gruba warstwa ochronna nadaje się do stosowania na powierzchniach lakierowanych, felgach i twardych elementach plastikowych.

SiSplash - długotrwały uszczelniacz

Kiedy firma Nanolex zaprezentowała masom wstępną wersję SiSplash, początkowa reakcja była taka, że jest to "po prostu kolejny uszczelniacz w sprayu", ale firma szybko wyjaśniła, że tak nie jest

Nanolex szczyci się tym, że wprowadził pierwszy uszczelniacz nakładany na mokro - Wash Coat - przełomowy w tamtym czasie i z perspektywy czasu można mu przypisać zasługę za zdefiniowanie kategorii. Zawsze chętny do postępu, Nanolex wziął się do pracy i postanowił ponownie podnieść poprzeczkę w tym, co niektórzy mogli się spodziewać, że zostanie nazwane "Wash Coat 2.0".

Dlaczego więc Nanolex nazwał ten produkt SiSplash? Cóż, odpowiedź brzmi: ponieważ oferuje on o wiele więcej i nie jest tylko gotową do użycia wersją Wash Coat, czy też prostym produktem typu spray-on-wet-and-rinse.

Może być nakładany na mokro, ale można go również nakładać na sucho, co czyni go pod tym względem podobnym do tradycyjnego uszczelniacza. Jest on również kompatybilny, dzięki czemu doskonale sprawdza się na szkle, a jego trwałość jest imponująca. Ponadto SiSplash jest wyczuwalny na powierzchni dzięki grubej warstwie, którą tworzy.

Wszechstronność SiSplash z pewnością nie podlega dyskusji. Jest to niezwykle łatwy w użyciu i trwały uszczelniacz, który sprawdza się na wszystkich zewnętrznych powierzchniach samochodowych - w tym również na okleinach samochodowych i PPF.

Rozwiązanie to oferuje znakomity poziom połysku oraz doskonałą hydrofobowość po nałożeniu. Jeśli chodzi o to, kiedy powinieneś go zastosować, masz kilka opcji. Pojedyncza aplikacja doskonale sprawdzi się jako samodzielny produkt, ale jeśli szukasz sposobu na wzmocnienie istniejącej powłoki, SiSplash właśnie to zrobi.

Produkt z pewnością będzie się cieszył dużym zainteresowaniem, głównie dzięki łatwości aplikacji. Wystarczy nanieść go oszczędnie na wszystkie powierzchnie zewnętrzne po zakończeniu etapu mycia, a następnie spłukać i wysuszyć w normalny sposób. W rezultacie uzyskasz jedwabiście gładkie wykończenie i samochód, który pozostanie czysty na dłużej, a mycie konserwacyjne w przyszłości będzie wymagało znacznie mniej wysiłku.

Ultra pluszowa poduszka do mycia

Ostatnim, ale nie mniej ważnym narzędziem na etapie mycia jest Ultra Plush Wash Pad. Wykonana jest z niezwykle miękkiej, wysokiej jakości mikrofibry o gramaturze 380 g/m². Połączenie wagi i wymiarów 22 x 15 x 5 cm sprawia, że doskonale nadaje się do efektywnego czyszczenia samochodu.

Wysokie runo w połączeniu z wyjątkowo pluszową i miękką przędzą z mikrowłókien oznacza, że możliwość powstania mikrorys lub swirli jest ograniczona do absolutnego minimum. Składający się w 70% z poliestru i w 30% z poliamidu, Nanolex Ultra Plush Wash Pad jest bardzo trwałym i wytrzymałym narzędziem, które można prać w temperaturze 90°C, a nawet suszyć w suszarce bębnowej.

Produkty przyjazne dla użytkownika dla wszystkich

Nanolex bez wątpienia zapracował na swoją pozycję jednego z najbardziej uznanych producentów w świecie pro-detailingu, ale wraz z najnowszą serią swoich produktów, chce zapewnić, że wszystkie krańce spektrum użytkowników kosmetyków samochodowych będą zadowolone. Sądzimy, że dzięki przyjaznym dla środowiska i łatwym w użyciu właściwościom nowych uszczelniaczy, są oni na dobrej drodze do osiągnięcia swojego celu.

Polecane produkty

Nanolex Ultra Plush Wash Pad £16.00 Niezwykle miękka, pluszowa powierzchnia380GSM 22x15x5cmWysoko wytrzymała pianka i mikrofibra Kupuj

Nanolex One Polish & Protect Od £18.00 Wysoka siła cięciaWyjątkowe wykończenieTrwała ochrona Maksymalny połysk Kup

Nanolex SiSplash £17.00 Niezwykle łatwy w użyciu z natychmiastowym efektem na mokrych i suchych powierzchniachWysoka hydrofobowośćWyjątkowy połyskJedwabiście gładki dotyk Kup

Nanolex Si3D MAX OD 85,00£ Maksymalna gruba warstwa dla maksymalnej ochronyMaksymalny efekt łatwego czyszczeniaMaksymalna hydrofobowośćMaksymalny połysk Kup

O serwisie

Dzielimy się wiedzą związaną z motoryzacją.

Jakich środków warto używać do pielęgnacji samochodu?
Czy chemia samochodowa jest bezpieczna?
Jakie produkty warto zakupić przed zimą?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u nas.

 

Kontakt

kontakt@50-cent.com.pl

Galeria